خانه شهری ایده آل: 5 نکته در مورد اولین ساختمان خریداری شده

خانه شهری عالی

بخش خوبی از جمعیت فکر می کنند ساخت خانه های شهری در تهران پایتخت ایران ایده خوبی است. ممکن است بسیاری فکر کنند که ساخت خانه های شهری در تهران می تواند بسیار گران باشد، اما اینطور نیست. ساخت یک خانه شهری کاملا مقرون به صرفه است به خصوص زمانی که شما سازندگان بزرگ خانه های شهری دارید. با تغییر اوضاع، تمایل به زندگی در یک خانه جدید و مجزا موجه است. بسیاری به دلایل زیادی خانه های شهری را به آپارتمان ترجیح می دهند،که املاک دزتودی در این مقاله به آن پرداخته است مانند:

خانه شهری ایده آل: 5 نکته در مورد اولین ساختمان خریداری شده

فضا

با یک خانه شهری در ایران ، فضای بیشتری دارید و فقط به یک طبقه محدود نمی شوید، چه رسد به یک آپارتمان مجرد. این برای خانواده های بزرگ ایده آل است.

فضای باز

دیگر نیازی به به اشتراک گذاشتن فضای بیرونی موجود در برج های آپارتمان قبلی خود با دیگران ندارید. ساختن خانه شهری در ایران به شما این آزادی را می دهد که فضای بیرونی مخصوص به خود را داشته باشید.

حریم خصوصی

دیگر چیزی را که همسایه‌هایتان در تهران در مورد آن صحبت می‌کنند، بشنوید، دیگر نگران این نباشید که همسایه‌هایتان قادر به شنیدن صحبت‌های شما هستند. با خانه های شهری، همیشه با مردم روبرو نخواهید شد.

رئیس خودت

وقتی صاحب خانه شهری هستید، رئیس خود هستید. بدیهی است که شما باید مطابق با شورا و تمام قوانین باشید، اما می توانید هر کاری که بخواهید انجام دهید. لازم نیست نگران شکایت همسایگانتان از هر چیز کوچکی باشید!

از آنجایی که اکنون در ایران جمعیت بیشتر و بیشتر به سمت ایده خانه های شهری رشد می کند، سازندگان خوب نیاز روز هستند. خانه های شهری هزینه نگهداری پایینی را ارائه می دهند و لیستی از مزایا را به همراه دارند. با این حال، زمانی که تصمیم به ساخت خانه شهری می گیرید، موارد خاصی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید.

در اینجا 5 نکته وجود دارد که می توانید هنگام ساخت خانه شهری در نظر داشته باشید:

توجه به عمر ساختمان و نیز امکانات رفاهی موجود در آن هنگام خرید و پیش خرید و اجاره

بهره وری

 خانه های شهری اغلب بر روی قطعات کوچک و تقسیم شده زمین ساخته می شوند و به همین دلیل است که طراحی خانه شما باید فضای شما را به خوبی تکمیل کند. می توانید طرح های خانه شهری خود را ارائه دهید یا از سازنده خود بخواهید به شما کمک کند. از آنجایی که مجبور خواهید بود از چند قانون و مقررات پیروی کنید، کار با یک سازنده خوب که دانش کافی در مورد این موضوع دارد می تواند به شما کمک کند از هرگونه غافلگیری ناخواسته جلوگیری کنید.

 سازنده می تواند به شما کمک کند تا از آنچه دارید بیشترین بهره را ببرید. یک سازنده خوب به‌راحتی می‌تواند مشکلاتی را که ممکن است به وجود بیاید را شناسایی کرده و به جای اینکه مجبور باشد ویژگی‌های خاصی از خانه را قربانی کند، راهی برای دور زدن آن پیدا کند.

SmartWork

به یاد داشته باشید که بزرگتر همیشه بهتر نیست. از آنجایی که شما فضای بزرگتری دارید، به این معنی نیست که یک طرح بسیار پیچیده از آن ایجاد می کنید. انجام کارهای زیاد نه تنها فضای شما را فرسوده یا سردرگم می کند، بلکه از نظر تعمیر و نگهداری نیز هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت. برای حفظ ردپای ساختمانی اقتصادی، از نور طبیعی استفاده کنید، از هر منظره طبیعی در صورت دسترسی به آنها استفاده کنید، و از فضای خود به روشی چند منظوره استفاده کنید و از آنچه دارید بهترین استفاده را ببرید!

لمس شخصی خود را اضافه کنید

بدیهی است که می خواهید از شلوغی خانه های شهری اطراف خود متمایز شوید. چطوری این کار را انجام میدهی؟ سعی کنید لمس شخصی خود را به آن اضافه کنید. لازم نیست یک حرکت بزرگ انجام دهید تا به مردم بفهمانید که محل سکونت شماست. جزئیات پیچیده کوچک نیز می تواند راه درازی داشته باشد.

 محصول خود را در حیاط خلوت خود بکارید، گل های زیبا بکارید، از هنرمندان محلی مورد علاقه خود بخواهید آثار خود را بر روی دیوارهای شما نمایش دهند، و غیره. هر ایده ای که زاییده ذهن شما باشد می تواند اجرا شود.

با توجه به محیط اطراف خود برنامه ریزی کنید

خانه های شهری اغلب به صورت زنجیره ای هستند و با توجه به متراکم بودن بلوک، خانه شما به راحتی می تواند خانه همسایه شما را تحت الشعاع قرار دهد یا به آن مشرف شود. زمانی که مجبور شوید برنامه های خود را در میانه روند ساخت و ساز خود تغییر دهید، بسیار بد خواهد بود. این زمانی است که می توانید از یک سازنده خانه شهری خوب بهره مند شوید که می تواند به شما در جلوگیری از همه این عوارض کمک کند.

خرید و فروش خانه و آپارتمان برای کسب سود و سرمایه گذاری
برچسب های همسایه

شما می توانید خود را به عنوان یک همسایه خوب تثبیت کنید که در نهایت یک عمر خانه خود را بسازید. این زمانی است که نکات بالا به کارتان می آید. روابط خوب با همسایگان شما ضروری است. از نظر توسعه خانه شهری، همسایگان شما باید فکر کنند که ملک شما به ظاهر و جذابیت خیابان شما می افزاید و از آن کم نمی کند.

اگر در نهایت خانه‌ای می‌سازید که با خیابان مطابقت نداشته باشد یا هر چیدمان خانه شما به هر نحوی ملک همسایه را دچار مشکل کند، باید آن را اصلاح کنید. پس مراقبت کافی داشته باشید. چه به دنبال سازندگان در یک منطقه میراث فرهنگی و چه سازندگان در حومه شرقی ملبورن باشید.، مطمئن شوید که سازندگان شما به شما کمک می کنند تا در مورد چیدمان و برنامه های خود تصمیمی آگاهانه بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *